Magnety pre zdravie - Magnety

Funkčnosť magnetov pre ľudský organizmus je prastará metóda mnohých civilizácii, ktorá vďaka vplyvu moderných magnetických materiálov znovu nadobudla oživenie v oblasti zdravotníctva.
Magnety sa používajú ako terapeutické zdravotné pomôcky od čias starovekých Grékov. Aj v súčasnosti sú stále považované väčšinou lekárov za alternatívnu medicínu. V skutočnosti magnetoterapia a magnety znižujú bolesť a opuchy, zmierňujú nespavosť, úzkosť a dávajú dobrý pocit. V dnešnej dobe je magnetoterapia na takej úrovni, že jej pomocou sa liečia svaly, kĺby, nervové choroby, koža, imunitný systém, hormonálne problémy atď. Naše bunky sú miniatúrnymi magnetmi, ktoré sú pod vplyvom magnetického poľa našej zeme. Naše bunky pôsobením takýchto magnetov sa dajú zmagnetizovať.

Magnetoterapia


Magnetoterapia je liečba magnetmi. Znamená to, keď na postihnutý orgán tela pôsobíme umelo vytvoreným magnetickým poľom, ktorý prevyšuje zemský magnetizmus.

Magnetické pole aplikáciou na človeka zlepšuje zrastanie kosti po úraze, podporuje výživu tkanív, buniek, vytvára svaly, utlmuje bolesť. Aby magnety plnili svoju funkciu je stanovená norma, ktorú treba dodržiavať. Na každých 10 kg hmotnosti sa počíta 1000 gaussov, napríklad 60kg človek môže nosiť magnety - 6000gaussov.

Magnetizmus má vplyv na krvný mechanizmus, zvyšuje elektrickú vodivosť krvi, čiže magnety zlepšujú kvalitu krvi a jej funkciu. Magnetické pole preniká každou jednotlivou bunkou, zlepšuje okysličenie v bunke. Keď sú magnetické polia správne aplikované, vznikne reakcia, ktorá je využívaná pri zmiernenie bolesti, liečbe ochorení, hojenie a regenerácia. Využitie kyslíka v bunke je dôležité pre ich regeneráciu.

Magnety stimulujú akupunktúrne body na zápästí, tým odstraňujú bolesti z prstov, zápästia, lakťov, ramien, ramenných kĺbov, krku. Pomáhajú aj pri iných problémoch ako je nespavosť, stres, bolesti hlavy, či bolesti žalúdka.

Najznámejšie sú magnetické šperky ako sú náramky, prstene, náhrdelníky, retiazky, prívesky, náušnice. Magnety môžeme nosiť v podobe vložiek do topánok alebo iných pomocníkov .

Magnety nosíme na tele v mieste ochorenia alebo pri krvných žilách.
Náhrdelník pomáha aj astmatikom, uvoľňuje dýchanie a odďaľuje astmatické záchvaty.
Náramky pomáhajú pri bolestiach hlavy či migréne, upravujú krvný tlak, tým že okysličujú krv, zlepšuje sa jej obeh.

Odporúča sa, aby sa magnetické šperky nosili rovnomerne rozložené na tele.

Táto magnetická terapia nemá žiadne nepriaznivé účinky.

Magnetický bedrový pás


Bedrový pás je vyrobený z pružného materiálu, ktorý môžete nosiť pod oblečením. Magnetické pole použitých magnetov umiestnených rovnomerne v podobe malých doštičiek zabezpečujú optimálny účinok v oblasti pása. Takýto pás môžete nosiť aj na oblečení. Magnetické pole pôsobí hlboko do hĺbky až k samotným bunkám a nervom.
Prostredníctvom viacerých magnetov uložených v bedrovom páse odstraňuje bolesť v oblasti bedier a bedrovej chrbtice. Využíva sa aj po úrazových stavoch, pri rôznych zápaloch, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé chrbtové svaly. Je výborným liečebným pomocníkom pri reumatizme alebo pri nachladení. Zároveň je výborným ochranným prostriedkom proti prechladnutiu v chladnom alebo zimnom období.
Pri ženských ťažkostiach pás zmierňuje menštruačné bolesti, lieči chronické zápaly, doliečuje gynekologické a urologické choroby. Nosením telo nadobúda regeneráciu buniek, zlepšuje pohyblivosť, okysličuje a zlepšuje sa krvný obeh. Pás je ideálnou voľbou pri liečbe chorôb, ale slúži aj ako preventívna ochrana.

Magnetické srdiečkoMagnetické srdiečko je tiež jeden z magnetov, ktoré môže pomôcť pri rôznych ochoreniach. Citlivejší ľudia cítia pri nosení takého magnetického šperku mravčenie, teplo či iný pocit. A ako ho treba nosiť?
-pri bolestiach hlavy sa nosí priamo na hlave
-pri neurologických problémov taktiež na hlave
-pri problémoch s cukrovkou sa umiestňuje v podpazuší na ľavej strane
-pri črevných ochoreniach centimeter pod pupkom
-pri hepatitíde nad pečeňou na pravej strane v oblasti dolných rebier

Magnetický pás na koleno


Špeciálny magnetický elastický pás na koleno je liečivým pásom pri bolestiach kolien. Ak máte aj vy problémy s kolenami v každodennej činnosti mali by ste ho vyskúšať. Magnetický pás využíva metódy magnetoterapie, magnetické pole pôsobí priamo na bolestivé miesto, tým zamedzuje bolestivosť kolena.
Pás poskytuje pomoc pri bolestiach, pri zápaloch, regeneruje koleno po operáciách. Napomáha pri artrózach, artritíde, pri reume. Dobrý je ho nosiť v chladnom počasí ako ochrana pred prechladnutím. Dá sa využívať pri každodennej práci, pri športovaní aj pri rôznych záľubách. Magnetický pás spevňuje kolenný kĺb a zároveň koleno sa môže pohybovať. Je to elastický a pružný materiál, príjemne sa nosí a prispôsobuje sa každému kolenu. Pás nie je hrubý, môžete ho využívať aj pod nohavicami. Je využiteľný ako prevencia pred nachladením, pri bolestiach, zlepšuje krvný obeh, okysličuje bunky a tým koleno stáva ohybnejšie. Pri problémoch so zápästím, členkom alebo lakťom je dobre si skúsiť magnetický pás na lakeť, na zápästie alebo členok.

Gélové vložky s magnetmi


Gél obsiahnutý vo vložkách do topánok priebežne masíruje chodidlo, tým stimuluje reflexné body, podporuje lymfatický a krvný obeh. S gélovými vložkami je chôdza zdravšia a pohodlnejšia. Magnety vo vložkách sú umiestnené v mieste klenby, kde pôsobia svojim magnetickým poľom. Nosením vložiek znižuje sa bolestivosť, opuchanie nôh, nohy sa regenerujú. Pri zapálených nohách, bolestiach kĺbov, reumatických poruchách, bolestiach lýtok, kolien sú vložky výborným riešením. Nosením sa ťažkosti zmierňujú ba dokonca aj celkom zmiznú. Pravdaže účinok je individuálny.

Ľudia s nadváhou, športovci, stojace osoby namáhajú svoje kĺby aj pri bežných činnostiach. Vďaka tlmiacej funkcií týchto vložiek ich námaha je jednoduchšia.

Gélové vložky sú univerzálne. Odstrihnutím oblúčika dostanete požadovanú veľkosť. Vložky sú umývateľné, hygienické. Do topánok vkladajte vystupujúcimi magnetmi nahor.

Magnetický rotačný disk

Rotačný disk s magnetmi ovplyvňuje funkciu životných orgánov. Rotáciou na disku spevnite svaly na stehnách, lýtkach, krížoch a prekrvite dolné končatiny.

Iba pravidelnosť cvičenia zaisti aj rýchlejšie spaľovanie tuku, stratu hmotnosti.

Magnety kladne ovplyvňujú tok energie celým telom, zbavuje telo bolesti a opuchov.

Masážny pás na chudnutie s magnetmi

Masážny pás je skvelým pomocníkom na chudnutie a na formovanie postavy. Hlavne, keď držíte diétu, takýto masážny pás zaistí transformovanie tukových buniek na svalovú hmotu. Netreba len držať diétu, či hladovky, ale radšej pravidelne a menej jesť a viac využívať masážny pás, ktorý je vysoko účinný. Vďaka nemu schudnete, získate vytúženú postavu bez toho, aby ste denne navštevovali posilňovňu či fitko.

Kombináciou moderných technológií v oblasti formovania postavy je tento prístroj najefektívnejší. Pri výrobe tohto elektronického masážneho prístroja boli skombinované skúsenosti z elektro a bio oblasti. Vďaka systému vibračných motorov a bio -magnetického poľa s viacerými magnetmi a technológia infračerveného žiarenia zabezpečujú prehrievanie ľudských buniek, čiže prekrvenie celého tela.

Magnetický náramok s germánium


Náramok vo väčšine prípadoch je vyrobený z titanu, nerezovej ocele pospájaný pohyblivými článkami. Je kombinovaný striebornou a zlatou farbou a upravený brúsením a vyleštením. Takýto náramok slúži ako elegantný ozdobný módny doplnok. Vďaka využitiu liečebnej magnetoterapie a germánia v podobe zabudovaných kamienkov prospieva zdraviu, zbaví vás negatívnej energie a každodenného stresu.

Náramok je vhodný na celodenné nosenie, do spoločnosti aj na slávnostné podujatie.

Magnetický náramok zvyšuje imunitu, odstraňuje stres, obnovuje sústredenosť a koncentráciu, upravuje krvný tlak, upravuje cholesterol, napomáha pri reumatizme, obnovuje bunkové štruktúry, napomáha vnútornej rovnováhe ľudského tela, akumuluje pozitívnu energiu, zlepšuje spánok. Má dobrý účinok na odolnosť voči rakovine a tvoreniu nádorov.

Náramok pôsobí pozitívne na človeka prostredníctvom vyrovnávanie hladín energie. Výkyvy energie spôsobujú bolesti a zdravotné problémy.

Ak sú spojené liečebné metódy germánia a magnetoterapie, zosilňuje sa výsledný efekt biologických a terapeutických účinkov. Rozšírením ciev prúdenie krvi je rýchlejšie, čo vedie k zníženiu bolestivosti v tele.

Zdravotné náramky


Zdravotné náramky sú vynikajúcej kvality vyrobené z vysoko kvalitného titanu, magnetu, neodym, germánium a pod. Náramky sú používané pre stimuláciu ľudského tela v boji proti chorobám. Náramky ako je bioenergetický náramok, infračervený náramok, germánium náramok, neodym náramok, náramok z nerezovej ocele, magneticky náramok sú považované za veľký zdroj pre udržiavanie aktivity a zdravia na požadovanej úrovni.


Biomagnetický náramok
Náramky sú navrhnuté tak, aby pomohli, aby energetické hladiny boli vyvážené. Náramky sú veľmi prospešné zdraviu, aby sme mohli viesť stabilný a skvelý život.
Infračervené náramky
Náramky sú považované za najlepší zdroj liečenia bolesti pomocou magnetoterapie, ktorá dáva istotu a výsledky v krátkom čase.
Neodym náramok
Pôsobením magnetického poľa na organizmus sa liečia kĺby, svaly, zápaly, stuhnutosť. Náramky sú určené k liečebným účelom.
Náramok z nerezovej ocele
Nerezové náramky sú úžasné pre ich jedinečný vzhľad a prekrásne vzory. Sú vyrobené z vysoko kvalitného 3000 gauss neodymu, magnetov, ktoré potvrdzujú ich účinnosť.
Magnetický terapeutický náramok
Takéto náramky sú odolné voči slnku, slanej vode, kyslíku a majú dlhú životnosť. Telu zaisťujú úplnú úľavu od bolesti.

Zloženie magnetických náramkov

Zloženie magnetických náramkov: germánium, infračervené žiarenie, magnet, titán, záporné ióny, nano.
Germánium – pomocou germánia sa okysličuje krv, aktivuje sa mozgové tkanivo, spomaľuje starnutie, ochraňuje bunky pred stareckou demenciou, pred aterosklerózou, pomocou neho je možné ovládať rakovinu a tvorenie nádorov, Vylepšuje cirkuláciu krvi, upravuje krvný tlak. Podporuje imunitný systém, aktivuje a obnovuje vitálnu energiu. Obnovuje a vyrovnáva dôležité ióny v tele, napomáha udržať dlane a chodidlá v teple, skracuje dobu rekonvalescencie pri športových zraneniach.
Infračervené žiarenie
– povzbudzuje vodné elementy, z ktorých sa vytvára energia, ktorá sa následne transformuje na teplo. Vzniká zahrievanie organizmu a potenie organizmu. Následkom potenia sa z organizmu vyplavujú toxické látky a ťažké kovy, metabolizmus sa posilňuje.
Magnety – regulujú kladné a záporné ióny v magnetickom poli. Tým že podporujú krvný obeh, nastáva okysličenie krvi, zvyšuje sa množstvo záporných iónov magnetov v magnetickom poli. Posilňuje imunitu a upravuje bilanciu kladných a záporných Iónov. Funkcia magnetov - napomáha pri reumatizme, zmierňuje bolesť svalov a psychické napätie, vyrovnáva krvný tlak.
Titán – kovový prvok, ktorý vyžaruje na vlnovej dĺžke, ionizuje bunky a upravuje prúdenie častíc v tele. Svaly sa uvoľňujú vďaka teplu, ktoré je vyžarované v menších intervaloch. Stimuláciou krvného obehu pomáha zbaviť sa únavy.
Záporné ióny
– môžeme nazývať ako vitamínmi vzduchu. Anióny pomáhajú odstrániť únavu, prečisťujú krv, posilňujú pľúca, upokojujú organizmus, odbúravajú stres. Funkcia negatívnych iónov kovu- obnovovanie bunkových štruktúr, schopnosť prispôsobenia a uvoľnenia bolesti autonómnych nervov.
Nano – nová metóda tohto storočia. Je veľmi prínosná pre zdravotnú starostlivosť. Zabíja choroboplodné zárodky, baktérie. Uvoľňuje infračervené žiarenie, ktoré bunky posilňuje, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje obsah kyslíku v tele, zlepšuje spánok, akumuluje pozitívnu energiu, rovnováha ľudského tela, zvyšuje imunitu, nastavajú zmeny bio-magnetického poľa ľudského tela.